Červenec 2010

* °°Životopísek Emmy°° *

19. července 2010 v 11:59 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

   Povolání: Herečka
   Věk: 20 let
   Datum narození: 15.4.1990
   Místo narození: Paříž(Francie)
   Znamení: Beran
   Výška: 168 cm
Životopis

Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordshire, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec s ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.

V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí právě 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurs do prvního filmu o Harrym, Ronovi a Hemioně. Emma si vzpomíná, že do toho šla (na konkurs) kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava... Poté, co producent vybral herce do dvojice Rona a Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rupertem Grintem, kde jim oboum bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona.

V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film v roli Hermiony Grangerové ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců- první část série filmů o Harrym Potterovi. Celá série byla natočena podle velmi populárních knih J.K.Rowlingové. Rowlingová dosud Emmu nepoznala, zatím si jen povídali po telefonu. I tak ale zjistila, že se Emma skvěle hodí ke ztvárnění její postavy Hermiony Grangerové...

V den, kdy do kin vešel harry potter a Kámen mudrcůbylo zlomeno již mnoho rekordů a Emmino vystupování ve filmu mělo ohlas po celém světě.

Dodnes Emma pracuje na sérii o Harry Potterovi a má velký úspěch s filmy : Harry Potter a Tajemná komnata,Harry Potter a Vězen z Azkabanu,Harry Potter a Ohnivý Pohár,Harry Potter a Fénixův Řád,harry Potter a Princ dvojí krve. Emma Watson již také podepsala smlouvu s Warner brothers na roli Hermiony v poslední části "potterovské" série - Harry Potter a Relikvie smrti.

V roce 2007 také Emma ztvárnila roli Pauline Fossil v televizní adaptaci románu Heidi Thomas Ballet Shoes.

Ve svém volném čase Emma sportuje (hraje pozemní hokej, házenou...). Zajímá se o umění (chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení). Mezi její oblíbené aktivity také patří cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv. Miluje navštěvování přátel. Ráda se baví jako normální teenager, což je také jeden z důvodů, proč Emma tolik působí na lidi po celém světě.


newie.blog.cz

* °° Natáčení hArryho pOttera and thE dEathlY hallOws°° *

19. července 2010 v 11:49 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%

* °°ŽivOtOpísek°° *

8. července 2010 v 18:39 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°Životopis Daniela Radcliffa alias skvělého Harryho Pottera°° * x)*

newie.blog.czPovolání:  Herec
Věk:  20 let
Datum narození:  23.7.1989
Místo narození:  Londýn,Anglie
Znamení:  Lev
Výška: 168 cm


Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého davida Copperfielda. Daniel musel projít přes pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Meggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou.

Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy. Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a kámen mudrců."Harry Potter and the Sorcerer's Stone". Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Colombus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti.

Druhé pokračování harry Potter a tajemná komnata pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry Potter a vězen z Azkabanu a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a ohnivý pohár. Nedávno uvedená premiéra v českých kinech, pokračování s názvem Harry Potter a princ dvojí krve lámalo rekordy v návštěvnosti.

Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.

V prosinci 2002 se také jako host objevil v několika představeních komedie The Play What I Wrote, která získala Olivier Award. Představení se odehrála v londýnském West Endu v divadle Wyndhams Theatre.

Ve volném čase se Daniel věnuje poslechu hudby a sledování filmů, jeho nejoblíbenějším žánrem je rock, zejména pak v provedení britských nezávislých skupin.


* °°maLej hArry pOtter and hiS friendS °° *

8. července 2010 v 18:29 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

newie.blog.cz


newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

* °°S rOnem Weasleym a HermiOnOu GrangerOvou°° *


newie.blog.cznewie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

* °°Jak budou vypadat scény z posledního Pottera??°° *

8. července 2010 v 18:19 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°Film bude rozdělen na 2 části°° *

Poslední díl Harryho Pottera je rozdělen na dvě části kvůli velice rozsáhlému ději.První část bude mít premiéru v České republice 18.listopadu 2010 a druhá část 14.července 2011.Film bude rozdělen na 2 části,protože tvůrci nechtěli vynech příliš mnoho detailů.
Hlavními postavami budou opět Harry,Ron a Hermiona ,které ztvární daniel Radcliffe,Rupert Grint a Emma Watson.Ačkoli by na to ještě měli právo, nevrací se na poslední rok studia do Bradavic, ale cestují na vlastní pěst, aby našli a zničili viteály - kousky Voldemortovy duše, díky nimž je nesmrtelný.

newie.blog.cz


Zatím zveřejněné scény

°° Harry u hrobu svých rodičů.

°° Ronova a Hermionina hádka v jejich cestovním stanu.

°° Útok na svatbě Fleur s Billym.

°° Rufus Brousek naštvaný kvůli tomu, jak Bellatrix Lestrange zachází s dětmi, které byly uneseny do domu Smrtijedů.

°° Scéna, ve které se Voldemort ptá Harryho: "Proč si ještě vůbec naživu?" Načež mu mladý kouzelník odpovídá: "Protože mám stále pro co žít."


V jedné z již kompletních scén je Harry při útěku z domu svého strýce a tety a následně se svými nejlepšími kamarády Ronem a Hermionou v Zapovězeném lese. Některé nedokončené scény zachycují například Voldemorta s jeho věrnými Smrtijedy, Hagrida ve vzduchu na létající motorce s někým, kdo vypadá jako Hermiona, kolem pár bradavických studentů na košťatech a další na testrálech.

newie.blog.cz
Fotečky Daniela Radcliffa v realitě x)*

8. července 2010 v 13:39 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz


* °°AbOut hArry pOtter°° *

8. července 2010 v 12:19 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
Ahojky..

Napište svůj názor na hArryho pOttera =)

Co se vám na něm líbí??
Co se vám na něm nelíbí??
Který díl je nejlepší??

A můžete dodat co chcete x)*

Těšim se na vaše názory! =0)*

newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and thE DeathLy hallOws trailer°° *

8. července 2010 v 12:09 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°hArry pOtter a relikviE smrti bude fakt peckovej díl°° *

''Harry se bude líbat polonahý s Hermionou'',prozradil Yates

8. července 2010 v 11:39 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
V knize J. K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie Smrti se nachází kapitola Stříbrná laň, v níž otevřený viteál medailon začne Ronovi mluvit o jeho nejhorších obavách a o jeho citové nejistotě. Přesně tuto pasáž bychom měli spatřit ve filmu. Režisér David Yates totiž zmínil v části videa k Relikviím Smrti, které bude zveřejněny na anglickém a americkém DVD Princi Dvojí krve, že připravuje lechtivou scénu s Danem a Emmou............ "V jedné scéně, se jeden z viteálů (oddělený kousek Voldemortovy duše) chrání tím, že vyvolává děsivé vize a ukáže jak se Harry a Hermiona spolu líbají vysvětluje Yates.Bude fascinující sledovat Ronovu reakci a Dan bude při tom bez oblečení................. Režisér se tedy pravděpodobně rozhodl doslovně zfilmovat následující monolog viteál: Vždy nejméně milován matkou, která toužila po dceři ... a teď nejméně milovaný dívkou, která má raději tvého nejlepšího přítele ... vždy druhý, věčně zastíněn ................... V jakém stadiu nahoty Daniel bude, naštěstí není známo, zatím ani není jisté, že se samotná scéna ve filmu skutečně objeví. Její přítomnost by totiž způsobila rapidní zvýšení věkové hranice přístupnosti filmu. Yatesove výroky se však stávají vděčným tématem pro titulky bulvárních deníků....

Zdroj:mamlasek.blog.cz

* °°hArry pOtter°° *

7. července 2010 v 15:59 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and halF-blOOd PrincE°° x) *

7. července 2010 v 15:50 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

* °°hArry pOtter a halF-blOOd PrincE°° *

7. července 2010 v 15:40 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°Obsah°° *

Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží. Potřebuje, aby mu Harry pomohl odkrýt důležitý klíč, který vede k rozuzlení Voldemortovy obrany - rozhodující informaci ale zná jen bývalý bradavický profesor Horácio Křiklan. Vědom si toho přiměje Brumbál svého starého kolegu, aby se vrátil na své staré místo, a slíbí mu vyšší plat, větší kancelář a navíc možnost učit slavného Harryho Pottera.Mezitím útočí na studenty ještě úplně jiný nepřítel - teenagerovské hormony. Harryho dlouhodobé přátelství s Ginny Weasleyovou přerůstá v hlubší city, ale v cestě stojí její přítel, Dean Thomas, a to nemluvě o jejím velkém bratru Ronovi. Jenže Ron má svých starostí dost s romantickými pletkami - Lavendule Brownová nešetří svou láskou k němu a Hermiona v ústraní žárlí, ale je rozhodnuta neprojevit své city za žádnou cenu. A k tomu všemu ještě čokolády napuštěné nápojem lásky, které skončí ve špatných rukách a všechno naprosto změní.Romantika všude vzkvétá, ale jeden ze studentů zůstává od toho všeho stranou, neboť má v hlavě úplně jiné věci. Je rozhodnut vystoupit z davu a zanechat po sobě stopu, byť temnou. Láska je sice ve vzduchu, ale tragédie se blíží a ani Bradavice už nikdy nebudou takové, jaké bývaly. newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz


newie.blog.cz

newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and thE Order Of thE phOeniX°° *

7. července 2010 v 15:29 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°Obsah°° *

Pátý film o brýlatém čaroději Harry Potterovi přináší mnohem temnější děj, než jak tomu bylo u dílů předchozích. Pán Zla se na konci minulého dílu vrátil silnější než kdy dříve připraven nastolit svou krutovládu. Jenže ani pro tak mocného mága není nic tak jednoduché, jak by se mohlo zdát a v jeho cestě k definitivní moci stojí mnoho překážek. Jednou z nich je právě Harry, chlapec který toho-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit již jednou porazil a ze souboje si odnesl jen jizvu ve tvaru blesku. Jenže Pán Zla nemíní tentokrát nic ponechat náhodě a před přípravou spletitého plánu na ovládnutí světa musí získat jeden artefakt, předmět, který mu mnohé osvětlí. Do karet mu nahrává fakt, že mladému kouzelníkovi nikdo nevěří, a tak o jeho návratu nikdo nemá ani potuchy. Harry se tak stává spíše terčem posměchu, než hrdinou, ale i přesto je připraven postavit svému odvěkému soupeři v souboji na život a na smrt a zabránit mu aby svět opět uvrhl do temnoty. Spolu se svým přáteli se učí jak zdolat temné čáry a kouzla, díky kterým by mohli získat nad Smrtijedy, Voldemortovi posluhovači, převahu. A aby toho nebylo na Harryho málo přicházejí velké změny i do Bradavic, a ne všechny jsou pro něho dobré. Setkání s novou profesorkou Obrany proti černé magii se neodehraje tak jak by si představoval a i v ostatních předmětech jej čekají problémy. A nezapomeňme na testy NKÚ, které čekají na studenty pátého ročníku a značně ovlivní jejich budoucí život. Kdo tentokrát zvítězí, dobro nebo zlo? Co je to vlastně ten Fénixův řád a co se to snaží Voldemort získat? Odpověď na tyto a mnohé další otázky vám zodpoví další z řady filmů podle populární knižní série J. K. Rowlingové.newie.blog.cz


newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz


newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and thE Order Of thE phOeniX°°x) *

7. července 2010 v 15:19 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and thE gOblet Of Fire°° x) *

7. července 2010 v 15:13 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
newie.blog.cz


* °°hArry pOtter and thE gOblet Of Fire°° *

7. července 2010 v 15:09 | * °°EdiTka°° * Zamilovanost HP<100%
* °°Obsah°° *

Harry Potter tráví prázdniny s rodinou Weasleových a Hermionou Grangerovou, se kterými se vydává na finále mistrovství světa ve famfrpálu. Po zápase se na obloze objeví znamení zla, což značí, že jsou poblíž Smrtijedi, přívrženci lorda Voldemorta.
Po návratu do školy Brumbál představí nového učitele obrany proti černé magii Alastora ,,Pošuka'' Moodyho, a oznámí, že se bude konat Turnaj tří kouzelnických škol, na který přijedou do Bradavic studenti z Kruvalu a Krásnohůlek. Ohnivý pohár, který vybírá účastníky, pošle do turnaje Viktora Kruma za Kruval, Fleur Delacourovou za Krásnohůlky a Cedrika Diggoryho za Bradavice. Navíc však vybere Harryho, ačkoliv se ještě nemůže účastnit, protože mu není 17 let.
Harry absolvuje během turnaje tří kouzelnických škol tři úkoly. V prvním úkolu, kde mají drakovi sebrat zlaté vejce, vyhraje společně s Viktorem Krumem. Po druhém úkolu, ve kterém má osvobodit svého kamaráda Rona od jezerních lidí, žijících na dně jezera poblíž školy, se dělí s Cedrikem o první místo. Třetím úkolem je projít bludištěm s nástrahami a jako první dosáhnout Ohnivého poháru. Cedrik s Harrym vyrazí do bludiště jako první a téměř stejně rychle projdou bludištěm k poháru. Po vzájemné výpomoci se dohodnou, že se ho dotknou najednou, aby nikdo nevyhrál. Pohár je však přenášedlo a přenese je k Voldemortovi a dalším Smrtijedům, který zavraždí Cedrika a pomocí lektvaru znovu nabude ztracené podoby. Potom chce zabít také Harryho, to se mu však nepovede a Harry se pomocí přenášedla dostává zpět do Bradavic. Tam spolu s Brumbálem objeví, že profesor Moody je Barty Skr Junior, který přemohl opravdového Moodyho a dostal Harryho do turnaje.


newie.blog.cz


newie.blog.cz


newie.blog.cz


newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz


newie.blog.cz

* °°hArry pOtter and thE prisOner Of Azkaban°° *

7. července 2010 v 14:19 | * °°EdiTka°° *

* °°Obsah°° *

Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel. Zde se setká s ministrem kouzel Korneliem Popletalem, který ho překvapivě za jeho provinění nepotrestá. Je to proto, že z vězení v Azkabanu uprchl nebezpečný čaroděj Sirius Black, který podle legend přivedl lorda Voldemorta k Harryho rodičům a je tak zodpovědný za jejich smrt. Nyní Voldemort usiluje také o zabití Harryho. A aby nebyl všem hrůzám konec, hostí Bradavická škola hrozivé azkabanské stráže, zvané mozkomoři. Ti mají za úkol ochraňovatt Harryho a další studenty před černým čarodějem. Střetnutí mezi Harrym a záhadným vězněm Siriem Černým se zdá být nevyhnutelné. Harry Potter bude potřebovat veškerou možnou kuráž, kouzla a podporu, aby dokázal odhalit pravdu a vazby na tajemnou minulost.
newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz


newie.blog.cz

newie.blog.cz

newie.blog.cz